ZXR10 5950, modul optic SFP-GE-M500

180000018568

ZTE

Nou

Stoc furnizor: 11 unitati , actualizat 15:40 (20 Apr)


Livrare gratuita

Transport gratuit

Beneficiezi de transport gratuit oriunde te afli in Romania! La orice valoare a comenzii.
Livrare in 48 de ore

Livrare in 48 de ore

Livrarea se efectueaza in 1-2 zile lucratoare de la confirmarea comenzii.
In stoc furnizor

Informatii stoc

Produsul se afla in stocul furnizorului. Actualizarea stocurilor se efectueaza automat la fiecare 6 ore.
SFP-GE-M500 este un receptor/transmitator optic ZTE compatibl cu toate echipamentele care au porturi 1000Base SFP.
Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-receptie utilizate in domeniul comunicatiilor pe fibra optica.


209,23 Lei

Specificații

Porturi FE 0
Layer -
Porturi GE 0

Descriere

Model :
Modul optic ZXR10 5950, SFP-GE-M500, 1000BASE-SX SFP  (Multimode 500m/850nm, LC).
Descriere :

Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-receptie utilizate in domeniul comunicatiilor pe fibra optica (telecomunicatii, transferuri de date, diverse aplicatii). Acesta este un format popular în industria produselor optice, sustinut si de catre furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot SFP).
SFP-urile sunt concepute pentru a sprijini comunicatiile pe canalele de fibra optica dar si pe cele realizate pe alte standarde (ethernet, gigabit, SONET / SDH). Modulele sunt clasa A si respecta standardele internationale IEC 60825.



Recenzii

Momentan nu exista comentarii clienți

Scrieţi o recenzie

TL JETSTREAM 48-PORT GIGABIT SMART POE

TL JETSTREAM 48-PORT GIGABIT SMART POE

TP-LINK JetStream 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 4 SFP Slots, T1600G-52PS, T1600G-52PS, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)4 Gigabit SFP Slots, Bandwidth/Backplane: 104Gbps, Packet Forwarding Rate: 77.4Mpps, Jumbo Frame: 9KB

Scrieţi o recenzie

Path: > > > ZXR10 5950, modul optic SFP-GE-M500

Produse similare

Switch ALLIED TELESIS FS750 24porturi Fast Ethernet , 24 Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/100/1000T Combo ports)
0 Recenzie(i)
1 705,57 Lei
Switch HP 1420 24 porturi Gigabit rackabil Layer 2 unmanaged
0 Recenzie(i)
701,10 Lei
Ubiquiti UniFi Switch 8 150W, Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
0 Recenzie(i)
949,01 Lei
5250-52TM-H 48 GE RJ45 + 1*expansion card slot (4*GE RJ45/4*GE SFP /4*10GE SFP+ available)
0 Recenzie(i)
3 926,90 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite, 24*porturi Ethernet Basic switching RJ- 45, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Managed
0 Recenzie(i)
958,93 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch 12*SFP+ 4*10Gigabit, ES-16-XG, 10G Ethernet (100/1000/10000), RJ-45, Managed
0 Recenzie(i)
2 568,32 Lei
Switch D-Link DES-1016D, 16 porturi 10/100Mbps, Desktop / Rackmount, fara management, metal, negru
0 Recenzie(i)
143,78 Lei
Switch D-Link DES-105, 5 porturi 10/100Mbps, desktop, fara management, metal, negru
0 Recenzie(i)
74,36 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch 8 150W 24V,802.3af/at PoE, ES-8-150W, 8*Ethernet Basic switching RJ-45, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Managed
0 Recenzie(i)
938,10 Lei
Linksys 8-Port Business Desktop Gigabit PoE+ Switch, LGS108P-EU, IEEE 802.3/IEEE 802.3at (PoE+), 8-port switch with 4 PoE+ ports (first 1–4 ports) and dedicated PoE power budget of 50 W, 16 Gbps (non-blocking), Connected devices need Ethernet connectivity and Ethernet cables
0 Recenzie(i)
413,51 Lei
Switch ALLIED TELESIS GS910 5 porturi Gigabit porturi Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
0 Recenzie(i)
241,95 Lei
Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC
0 Recenzie(i)
4 799,57 Lei
UBNT US-8 UNIFI MANAGED GIGABIT SWITCH, US-8, Total Non-Blocking Throughput: 8 Gbps, 1 PoE Passthrough Port, Switching Capacity: 16 Gbps, 12W
0 Recenzie(i)
470,04 Lei
Ubiquiti UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, US-16-XG, Managed network switch, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), IEEE 802.1x, Port consolă: RJ-45
0 Recenzie(i)
2 627,82 Lei
Switch D-Link DGS-1008D, 8 porturi Gigabit, Capacity 16Gbps, fara management, desktop, plastic, alb
0 Recenzie(i)
102,13 Lei
Switch D-Link DGS-108, 8 porturi Gigabit, Capacity 16Gbps, desktop, fara management, metal, negru
0 Recenzie(i)
129,90 Lei
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5 porturi 10/100Mbps, Desktop, plastic
0 Recenzie(i)
49,58 Lei
HPE OfficeConnect 1920-8G Switch Managed 8 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports Limited Lifetime Warranty
0 Recenzie(i)
728,86 Lei
Switch D-Link DES-1210-28, 24 porturi 10/100Mbps, 2 porturi Combo 1000BaseT/SFP, 2 porturi Gigabit, 8K MAC, Capacity 12.8Gbps, fanless, 19" Rackmount, Web Smart
0 Recenzie(i)
535,49 Lei
Switch D-Link DES-1210-28P, 24 porturi 10/100Mbps, 2 porturi Combo 1000BaseT/SFP, 2 porturi Gigabit, 24 porturi PoE 802.3af, PoE Budget 193W, Capacity 12.8Gbps, 8K MAC, 3*fan, 19" Rackmount, Web Smart
0 Recenzie(i)
1 010,50 Lei
Switch D-Link DGS-1008MP, 8 porturi Gigabit, 8 porturi PoE 802.3af, PoE Budget 140W, Capacity 16Gbps, dektop, metal, negru
0 Recenzie(i)
509,70 Lei
Switch D-Link DGS-1008, 8 porturi Gigabit, 4 porturi PoE 802.3af, PoE Budget 52W, Capacity 16Gbps, dektop, metal, negru
0 Recenzie(i)
318,31 Lei
Switch D-Link DGS-1210-10P, 8 porturi Gigabit PoE 802.3af, PoE budget 78W, 2 porturi combo 1000BaseT/SFP, Capacity 20Gbps, 16K MAC, WebSmart, fanless
0 Recenzie(i)
664,40 Lei
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8 porturi 10/100Mbps, Desktop, plastic
0 Recenzie(i)
57,50 Lei
Switch TP-Link TL-SF1016D, 16 porturi 10/100Mbps, Desktop, plastic
0 Recenzie(i)
106,10 Lei
Switch TP-Link TL-SF1048, 48 porturi 10/100Mbps, 1U 19" Rackmount, metal
0 Recenzie(i)
451,20 Lei
Switch D-Link DGS-1210-16, 16 porturi Gigabit, 4 porturi combo 1000BaseT/SFP, Capacity 32Gbps, 8K MAC, 19" Rackmount, WebSmart, fanless
0 Recenzie(i)
535,49 Lei
TP-LINK JetStream T1500G-10MPS - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - desktop, rack-mountable - PoE+ (116 W)
0 Recenzie(i)
645,56 Lei
TP-LINK JetStream 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 4 SFP Slots, T1600G-52PS, T1600G-52PS, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)4 Gigabit SFP Slots, Bandwidth/Backplane:...
0 Recenzie(i)
2 518,73 Lei