ZXR10 5950, modul optic SFP-GE-S10K

180000018572

ZTE

Nou

Stoc furnizor: 6 unitati , actualizat 15:40 (16 Feb)


Format electronic

Transport gratuit

Beneficiezi de transport gratuit oriunde te afli in Romania! La orice valoare a comenzii.
Livrare in 48 de ore

Livrare in 48 de ore

Livrarea se efectueaza in 1-2 zile lucratoare de la confirmarea comenzii.
In stoc furnizor

Informatii stoc

Produsul se afla in stocul furnizorului. Actualizarea stocurilor se efectueaza automat la fiecare 6 ore.
SFP-GE-S10K este un receptor/transmitator optic ZTE compatibl cu toate echipamentele care au porturi 1000Base SFP.
Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-receptie utilizate in domeniul comunicatiilor pe fibra optica.

219,15 Lei

Specificații

Porturi FE 0
Layer -
Porturi GE 0

Descriere

Model :
Modul optic ZXR10 5950, SFP-GE-S10K, 1000BASE-LX SFP  (Single-mode 10km/1310nm, LC)
Descriere :

Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-receptie utilizate in domeniul comunicatiilor pe fibra optica (telecomunicatii, transferuri de date, diverse aplicatii). Acesta este un format popular în industria produselor optice, sustinut si de catre furnizorii de echipamente active compatibile cu aceste module ( switch-uri, routere echipate cu slot SFP).
SFP-urile sunt concepute pentru a sprijini comunicatiile pe canalele de fibra optica dar si pe cele realizate pe alte standarde (ethernet, gigabit, SONET / SDH). Modulele sunt clasa A si respecta standardele internationale IEC 60825.

Recenzii

Momentan nu exista comentarii clienți

Scrieţi o recenzie

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-mountable,

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-mountable,

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-mountable, DIN rail mountable, wall-mountable

Scrieţi o recenzie

Path: > > > ZXR10 5950, modul optic SFP-GE-S10K

Produse similare

HP 2530-24-PoE+ Switch - Switch - Beheerd - 24 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - desktop, rack-uitvoering, wandbevestiging - PoE+
0 Recenzie(i)
2 905,48 Lei
Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPD-L - Switch - Managerad - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP+ - rackmonterbar - PoE+
0 Recenzie(i)
15 369,84 Lei
Cisco Catalyst 2960CX-8PC-L - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 - skrivbordsmodell, rackmonterbar, DIN-skenmonterbar, väggmonterbar - PoE+
0 Recenzie(i)
3 292,23 Lei
5928-PS POE AC base
0 Recenzie(i)
5 513,57 Lei
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 2 x 10G SFP+, LA
0 Recenzie(i)
15 369,84 Lei
ATI SW 16P GB L2 UNMANAGED FANLESS
0 Recenzie(i)
526,56 Lei
Cisco Catalyst 3560CX-8PC-S - Switch - Administrerad - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell - PoE+
0 Recenzie(i)
4 472,32 Lei
Cisco Small Business SG300-52P - Switch - L3 - Administrerad - 50 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinations-Gigabit SFP - skrivbordsmodell, rackmonterbar - PoE+
0 Recenzie(i)
4 521,90 Lei
ATI SW 24P GB L2 UNMANAGED FANLESS
0 Recenzie(i)
748,70 Lei
Ubiquiti UniFiSwitch 24 Port Gigabit, US-24, (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports, (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports, 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
0 Recenzie(i)
944,05 Lei
HP 5406R 44GT PoE+ / 4SFP+ v3 zl2 Swch
0 Recenzie(i)
17 254,01 Lei
Switch ALLIED TELESIS FS750 24porturi Fast Ethernet , 24 Port Fast Ethernet PoE WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x 10/100/1000T and 2 x SFP-10/100/1000T Combo ports)
0 Recenzie(i)
1 556,82 Lei
Ubiquiti UniFiSwitch (48) Gigabit RJ45 Ports, (2) SFP+ Ports, (2) SFP Ports, 56W, Rack-Mountable
0 Recenzie(i)
1 893,98 Lei
Ubiquiti Networks UniFi Managed PoE+ 16-Port Gigabit Switch with SFP (150 W), US-16-150W
0 Recenzie(i)
1 398,15 Lei
Ubiquiti Networks UniFi Managed PoE+ Gigabit 24 Port Switch with SFP (500W), US-24-500W
0 Recenzie(i)
2 598,07 Lei
Ubiquiti Networks US-48-750W UniFi Managed PoE+ Gigabit 48 RJ45 Port 750W Switch with SFP+ Ports, US-48-750W
0 Recenzie(i)
4 621,07 Lei
Ubiquiti UniFi Switch 8 150W, Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
0 Recenzie(i)
917,28 Lei
5250-52TM-H 48 GE RJ45 + 1*expansion card slot (4*GE RJ45/4*GE SFP /4*10GE SFP+ available)
0 Recenzie(i)
3 897,15 Lei
Aruba 2930F 24G 4SFP - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - rack-mountable
0 Recenzie(i)
4 075,65 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite, 24*porturi Ethernet Basic switching RJ- 45, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Managed
0 Recenzie(i)
1 080,90 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch 12*SFP+ 4*10Gigabit, ES-16-XG, 10G Ethernet (100/1000/10000), RJ-45, Managed
0 Recenzie(i)
2 588,15 Lei
Ubiquiti EdgeSwitch 8 150W 24V,802.3af/at PoE, ES-8-150W, 8*Ethernet Basic switching RJ-45, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Managed
0 Recenzie(i)
912,33 Lei
Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch
0 Recenzie(i)
4 630,98 Lei
Switch HP 1920S 24 porturi Gigabit 4 porturi SFP 41.7 Mpps rackabil Layer 2+ smart-managed PoE+ (185W)
0 Recenzie(i)
1 913,82 Lei
Cisco Catalyst 3560CX-12PC-S - Switch - Managed - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable, DIN rail mountable, wall-mountable - PoE+ (240 W)
0 Recenzie(i)
5 711,90 Lei
Switch ALLIED TELESIS GS910 5 porturi Gigabit porturi Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
0 Recenzie(i)
236,00 Lei
Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacking, IO to PSU airflow, AC
0 Recenzie(i)
3 242,65 Lei
UBNT US-8 UNIFI MANAGED GIGABIT SWITCH, US-8, Total Non-Blocking Throughput: 8 Gbps, 1 PoE Passthrough Port, Switching Capacity: 16 Gbps, 12W
0 Recenzie(i)
551,35 Lei
Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink) - desktop, rack-mountable, DIN rail mountable, wall-mountable
0 Recenzie(i)
3 054,23 Lei